Прогнозування нових об'єктів пошуку вуглеводнів в обрамленні Чутівсько-Білухівського штоку за структурно-геоморфологічними дослідженнями
Ключові слова:
ландшафтно-геоіндикаційне дешифрування, морфоструктура, морфометричні методи, соляний шток, структурно-геоморфологічні дослідженняАнотація
В статті наведено методичні прийоми уточнення границь соляних штоків та результати прогнозування нафтогазоперспективних приштокових блоків за ландшафтно-геоіндикаційним і морфометричними методами структурно-геоморфологічних досліджень. Рекомендовано ряд нафтогазоперспективних об’єктів в обрамленні Чутівсько-Білухівського соляного штоку центральної частини Дніпровсько-Донецької западини
Посилання
Babaev, V., Golovashkin, A., Filjova, G. (1996). Opredelenie bokovyh granic soljanyh shtokov distancionnymi metodami. Materialy nauchno - prakticheskoj konferencii “Nafta і gaz Ukrayni-96”, Kiev.
Tkachuk, O.V. Kovshikov, A.O. ta іn. (2010). Geologіchna model' obramlennja Adamіvs'ko-Bugayvs'kogo shtoku za rezul'tatami kompleksnogo analіzu geologo-geofіzichnih ta distancіjnih doslіdzhen. Pitannja rozvitku gazovoy promislovostі Ukrayni, Harkіv, 39, 39-45.
Boboshko, A.V., Ul'janov, M.G., Jakovlev, O.Je. (1987). Perspektivy poiskov novyh tipov zalezhej gaza v solenosnyh rajonah DDV. Neftjanaja i gazovaja promyshlennost', 3, 5-8.
Aristarhova, L.B. (1979). Geomorfologicheskie issledovanija pri poiskah nefti i gaza. M.: Izd. Mosk. Un-ta, 151 s.
Agres, N.P. (2007). Morfometrichnі doslіdzhennja jak odin іz komponentіv distancіjnogo kompleksu prognozuvannja struktur-pastok vuglevodnіv. Pitannja rozvitku gazovoy promislovostі Ukrayni. Zbіrnik naukovih prac'. Harkіv, 36, 61-67.
Agres, N.P. (2010). Morfometrichnі іndikatori prognozuvannja struktur-pastok vuglevodnіv. Vіsnik Harkіvs'kogo nacіonal'nogo unіversitetu іm. V.N. Karazіna, Harkіv, 909, 65-70.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Н. П. Агрес, Г. О. Фільова, О. А. Олійник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).