Моделювання траєкторії розвитку системи освіти Луганської області
Ключові слова:
система освіти, траєкторія розвитку, лінійні характеристики руху, суспільно-географічне моделюванняАнотація
В статті представлено результати дослідження системи освіти Луганської області. Просторово-часові особливості розвитку системи освіти регіону виявлено на основі застосування методики моделювання траєкторії розвитку соціогеосистем у багатовимірному нормованому просторі. Проведено групування районів за значенням критерію прогресу у розвитку, виділено райони з позитивною та нестабільною динамікою розвитку системи освіти.
Посилання
Dudkіna, G.E. (2012). Suspіl'no-geografіchnі osoblivostі іnvesticіjnoy dіjal'nostі Lugans'koy oblastі, Disertacіja na zdobuttja naukovogo stupenja kandidata geografіchnih nauk. Harkіv, 232 s.
Nemec', K.A. (2009). Modeljuvannja traektorіy rozvitku regіonal'nih socіogeosistem Ukrayni. Chasopis socіal'no-ekonomіchnoy geografіy, Mіzhregіon. zb. nauk. prac'. Harkіv, HNU іmenі V.N. Karazіna, Vip. 7 (2), 66-80.
Nemec', K.A., Kuleshova, G.O., Nemec', L.M. (2012). Prikordonnі socіogeosistemi, tendencіy ta osoblivostі rozvitku. Monografіja. Harkіv, 246 s.
Nemec', K.A., Nemec' L.M. (2013). Prostorovij analіz u suspіl'nіj geografіy: novі pіdhodi, metodi, modelі. Monografіja. Harkіv, HNU, 225 s.
Samojlov, O.M. (2012). Socіal'na bezpeka regіonal'noy socіogeosistemi (na prikladі Harkіvs'koy oblastі). Disertacіja na zdobuttja naukovogo stupenja kandidata geografіchnih nauk. Harkіv, 331 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 В. В. Панкратьєва
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).