Особливості транспортного комплексу великого міста
Ключові слова:
транспортний комплекс, міський транспорт, транспортно-дорожній комплекс, міський маршрутний транспорт загального кори-стуванняАнотація
В статті розкрито сутність поняття «транспортний комплекс», «міський транспорт». Визначені функції міського транспорту та нормативно-правові аспекти функціонування транспорту міста Харкова. Визначенні основні проблеми та перспективи розвитку транспортного комплексу.
Посилання
Abramov, A.I. (1982). Mesto transporta v sisteme obshhestvennogo proizvodstva. M., Vysshaja shkola, 79 s.
Edіn, O., Gurchak, V. (2005). Ekonomіko-tehnіchnі faktori rozvitku transportnogo kompleksu derzhavi. Ekonomіka Ukrayni, 4, 5-9.
Koncepcіja rozvitku transportno-dorozhn'ogo kompleksu Ukrayni na seredn'ostrokovij perіod ta do 2020 roku [Elektronnij resurs]. Retrieved from: http://mintrans.gov.ua/mintrans/control/uk/publish/articl
Lishilenko, V.І. (2006). Rozmіshhennja produktivnih sil і regіonal'na ekonomіka. K., Centr navchal'noy lіteraturi, 325 s.
Lozhachevs'ka, O. (2002). Harakteristika transportnoy galuzі Ukrayni. Ekonomіst, 10, 13-16.
Mukmіnova, T.A. Dejakі aspekti reformuvannja zalіznichnogo transportu Ukrayni. [Elektronnij resurs]. Retrieved from: http://railway.wordpress.com/2006/10/02/
Novikova, A.M. (2003). Ukrayna v sistemі mіzhnarodnih transportnih koridorіv. K., NІPMB, 494 s.
Ofіcіjnij sajt prisvjachenij mіs'komu pasazhirs'komu transportu u Ukraynі ta svіtі [Elektronnij resurs]. Retrieved from: http://urbantransport.kiev.ua/ua_276.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Д. А. Шинкаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).