ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Ключові слова:
студент, спортсмен, комп’ютер, оздоровчо-рекреаційна діяльність.Анотація
Стаття присвячена проблемі використання комп’ютерних навчальних програм при виконанні студентами самостійних робіт, написання курсових дипломних робіт з майбутньої професії.Посилання
Ашанін В.С. Інформатизація методів наукових досліджень в фізичному вихованні та спорті засобами інтерактивних технологій / В.С. Ашанін, О.В. Церковна О.В., Л.В. Філенко, О.В. Іліджев // Materialy IX miedzynarodowej naukowo-praktycznej konferencji «Strategicznepytaniaswiatowejnauki – 2013». – Fizycznakultura I sport : Przemysl. «Nauka i studia». - Volum 31. – С.30-46.
Информационные технологии управления. Учебное пособие для вузов/ Под ред.проф. Г.А. Титоренко. М., 2005 – 205 с.
Sidova N.V. Metodika zanyatiy ozdorovitel'noy aerobikoy v protsesse fizicheskogo vospitaniya studentok vuza / N.V. Sidova // Teoriya i praktika fizicheskoy kul 'tury. – 2007. – № 4. – S.64.
Malikov N.V. Sovremennyye probiemy adaptatsii. – Zaporozhskiy natsionalnyy universitet / N.V. Malikov, N.V. Bogdanovskaya. – Zaporozhye, 2007. – 341 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).