ВИКОРИСТАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПІДХОДУ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ ШКОЛЯРІВ
Анотація
У статті проаналізовано сучасні комп’ютерні програми, які призначені для індивідуалізації та диференціації фізичних навантажень школярів.
Посилання
Борисова, Ю.Ю. (2009). Диференційований підхід у фізичному вихованні школярів на основі використання комп’ютерних технологій: автореф. дис. … канд. наук з фіз. виховання і спорту: спец. 24.00.02, Дніпропетровськ, 20 с.
Гончарова, Н.М. (2009). Автоматизовані системи контролю фізичного стану дітей молодшого шкільного віку в процесі фізичного виховання: автореф. дис. … канд. наук з фіз. виховання і спорту: спец. 24.00.02, Київ. 22 с.
Жерновнікова Я.В. (2018). Шляхи впровадження інформаційних технологій в процес фізичного виховання. Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Сер. № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт), №5(99), С. 96-99.
Жерновнікова, Я.В. (2019). Методика розвитку рухових якостей учнів основної школи на уроках фізичної культури з урахуванням рівнів біологічного розвитку: автореф. дис. на здобуття наук. ступ. канд. пед. наук: спец. 13.00.02, Харків, 20 с.
Москаленко, Н.В., Борисова, Ю.Ю., Сидорчук, Т.В.& Лядська, О.Ю. (2014). Інформаційні технології у фізичному вихованні. Навчальний посібник. Дніпропетровськ, 127 с.
Скалій, В.О. (2002). Комп’ютерні технології диференціації процесу фізичного виховання школярів (на прикладі навчання плаванням): автореф. дис. … канд. наук з фіз. виховання і спорту: спец. 24.00.02, Львів, 28 с.
Ashanin, V., Dryz, V., Pyatisotskaya, S., Zhernovnikova, Y., Aleksieieva, I., Aleksenko, Y., Yefremenko, A.,Pilipko, O. (2018). «Methodsfordetermining the biological age of different children». Journal of Physical Education and Sport, 18, pp.1845–1849.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).