ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СЕРВИСОВ GOOGLE В УЧЕБНОМ ПРОЦЕССЕ
Ключові слова:
студент, сетевые сервисы в образовании, контроль, сетевые технологии, тестирование.Анотація
Статья посвящена направлениям применения сервиса Google в учебном процессе для организации учебной и самостоятельной деятельности студентов. Сформулированы преимущества использования этих инструментов.
Посилання
Бухтиярова И. Н., Прончев Г. Б. Использование облачных технологий при подготовке студентов-социологов // Образование и воспитание. – 2015. – №2. – С. 74-78.
Галкина Л. С. Методика развития ИКТ-компетентности студентов средствами облачных технологий при обучении дисциплинам информационного цикла : дис. – 2016.
Галкина Л. С. Применение сетевых сервисов Google в учебном процессе // Сибирский педагогический журнал. – 2012. – №3.
Завьялова Т.Б. Использование новых образовательных технологий как средство повышения качества образования // Гуманитарные научные исследования. – 2011. – №2 [Электронный ресурс]. URL:
http://human.snauka.ru/2011/10/106(дата обращения: 05.10.2015).
Монахов Д. Н., Монахов Н. В., Прончев Г. Б., Кузьменков Д. А. Облачные технологии: Теория и практика: Учебное пособие. – М.: МАКС Пресс, 2013. – 128с.
Семёнова Д. А., Коновалова Т. В. Сервисы Google и сетевые
технологии в процессе обучения информатике студентов гуманитарных специальностей // Вестник Марийского государственного университета. – 2011. – №7.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).