ЩОДО ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ ФІТНЕС-ТРЕКЕРІВ ДЛЯ КОНТРОЛЮ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ЛЮДИНИ
Ключові слова:
інформаційно-комунікаційні технології, контроль рухової активності, фітнес-трекери.Анотація
У статті викладені деякі аспекти використання фітнес-трекерів для контролю рухової активності людини, зокрема розглянуто і
проаналізовано залежність стану здоров’я людини від рухової активності
та охарактеризовано властивості сучасних фітнес-трекерів для контролю
рухової активності людини; зроблено висновок про доцільність
використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для фіксації
показників функціонального стану людини.
Посилання
Качан О. А., Пристинський В. М. Інформаційно-комунікаційні та рухливо-пізнавальні технології у фізичному вихованні дітей і підлітків : навчально-методичний посібник. Слов’янськ : вид-во Б.А. Маторіна, 2018.
Рухова активність, поняття оздоровчо-рекреаційної рухової
активності [Електронний ресурс] – Режим доступу :
https://studopedia.com.ua/1_382819_ruhova-aktivnist-ponyattya-ozdorovchorekreatsiynoi-ruhovoi-aktivnosti.html (дата звернення 13.05.19).
Петренко Ю.І., Ашанін В.С. Про актуальність формування рухових
компетенцій студентів вищих закладів освіти. Фізична культура, спорт та здоров’я: матеріали XVІІ Міжнародної науково-практичної конференції (Харків, 7–8 грудня 2017 р.). Харків: ХДАФК, 2017, 84-87.
Петренко Ю.І. Теоретичні основи формування кінезіологічної
компетентності майбутніх фахівців фізичної культури і спорту засобами
інформаційних технологій. Фізико-математична освіта : науковий журнал, 2018, Вип. 1, ч.2, 22-25.
Петренко Ю.М., Петренко Ю.І., Дудник Ю.М., Чернишов В.О.,
Золотухін О.О. Формування рухової компетенції студентів ВЗО засобами інформаційно -комунікаційних технологій. Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури та спорту: збірник наукових праць. Харків : ХДАФК, 2018, 87-89.
Тимошенко О.В., Марущак М.О. Використання інфо-комунікаційних технологій у процесі фізичного виховання учнівської та студентської молоді. Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Науковий журнал, 2018, Вип.3 К(97), 544-548.
Ahuja Neera, Ozdalga Errol, Aaronson Alistair. Integrating mobile
fitness trackers into the practice of medicine . American Journal of Lifestyle Medicine, 2017, 11.1, 77-79.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).