КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА МОДЕЛЮВАННЯ ТАКТИЧНИХ КОМБІНАЦІЙ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЮНИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ
Ключові слова:
баскетбол, програма, спортсмен, моделювання, тактика.Анотація
У дослідженні представлено алгоритм використання
комп’ютерної програми для моделювання тактичних комбінацій нападу
та захисту у баскетболі. Розробка призначена для застосування у
начально-тренувальному процесі юних баскетболістів.
Посилання
Ажиппо О.Ю., Дорофєєва Т.І. Використовування комп’ютерних
технологій в системі педагогічного контролю у спорті. Теорія та
методика фізичного виховання, 2007, 11, 3-6.
Коваль М.В. Сапсай С.О., Пащенко Н.О. Рівень розвитку швидкісної витривалості баскетболістів 15-16 років. Проблемы и перспективы развития спортивных игр и единоборств в высших учебных заведениях: сборник статей, 2015, 2, 159-161.
Козина Ж.Л., Пугунец А. Применение современных информационных технологий для активизации образного восприятия занимающимися элементов техники и тактики в спортивных играх. Теорія та методика фізичного виховання, 2014, 2, 46-52.
Помещикова І.П., Ефімов О.А., Суліма А.Е. Ефективність
індивідуальних тактичних дій баскетболістів на етапі спеціалізова ної базової підготовки. Проблемы и перспективы развития спортивных игр и единоборств в высших учебных заведениях, 2014, 149-155.
Філенко Л.В. Алгоритмічні основи побудови навчально-тренувального процесу студентів-спортсменів із використанням інформаційних технологій. Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура, 2017, 27-28, 318-323.
Філенко Л.В., Несен О.О. Інформатизація підготовки студентів-гандболістів засобами мультимедійної комп’ютерної програми «Гандбол». Спортивні ігри, 2018, 1(7), 54-61.
Яхонтов Е.Р. Баскетбол: учебное пособие. СПб., Олимп, 2008, 134.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).