Концептуальні основи дослідження реалізації механізму управління процесом ресурсозбереження в металургійній галузі України.
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6725.33.2017.134499Ключові слова:
ресурсозбереження, управління ресурсозбереженням, процес ресурсозбереження, економіко-управлінський підхід, економічний ефект, ресурси, металургійна галузь, ресурсомісткість, ресурсоефективність, ресурсозабезпеченість.Анотація
Автором сформульовано концептуальні засади реалізації механізму управління процесом ресурсозбереження в металургійній галузі України шляхом виявлення економічної та управлінської складової механізму ресурсозбереження в галузі. Обґрунтовано зміст та взаємозв’язок економічної складової та складової управління у рамках концептуальних підходів реалізації механізму управління процесом ресурсозбереження галузі. Визначено та обґрунтовано зміст результатів та ефектів на рівні складових у рамках концептуальних підходів механізму управління процесом ресурсозбереження галузі. У статті запропоновано загальну концепцію розвитку металургійної галузі України в умовах реалізації механізму ресурсозбереження.У статті пропонується концепція розвитку сталеливарної галузі в рамках реалізації механізму управління процесом збереження ресурсів. Концептуальні засади щодо методичних підходів до реалізації такого механізму сформулювали загальну концепцію розвитку металургійної промисловості з точки зору реалізації механізму управління процесом збереження ресурсів. Ця концепція відображає стратегічну мету розвитку галузі відповідно до стратегії економічного розвитку країни, цілям реалізації збереження ресурсів на рівні галузі. Концепція механізму ресурсозбереження містить принципи, умови, рівні та напрямки процесу збереження ресурсів на рівні галузі.
Посилання
- 1. Власюк Т. О. Металургійна галузь України на світовому ринку: проблеми та пріоритети / Т. О. Власюк // Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту. – 2016. – № 3. – С. 91-103.
- 2. Корінєв В. Л. Забезпечення сталого розвитку металургійної бази вітчизняної економіки / В. Л. Корінєв // Сталий розвиток економіки. Всеукраїнський науково-виробничий журнал. – 2012. – № 4 (14). – С. 3-7.
- 3. Набатова Ю. О. Розробка методичних підходів до формування стратегії ресурсозбереження підприємств машинобудування / Ю. О. Набатова // Науковий вісник Полтавського університету економіки і торгівлі. – № 2 (58). – 2013. – С. 193-196.
- 4. Нова енергетична стратегія України до 2020 року: безпека, енергоефективність, конкуренція / Варіант для обговорень з громадськістю. – К. : Центр ім. О. Разумкова, 2015. – 83 с.
- 5. Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua.
- 6. Хадарцев О. В. Особливості організаційно-правового забезпечення державної політики ресурсозбереження / О. В. Хадарцев // Інтелект ХХІ. – 2016. – № 5. – С. 124-127.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Марина Станіславівна Карпуніна
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Редакція збірника не несе відповідальності за авторство статей, які друкуються на його сторінках. Суперечки та проблеми в сфері авторського права, що виникають у зв'язку з матеріалами, що публікуються на сторінках збірника наукових праць, вирішуються шляхом прямих переговорів між авторами або третіми особами та авторами. Редакція збірника не втручається в конфлікт інтересів і не несе відповідальності за дії авторів. Якщо суперечка або проблеми в сфері авторського права не можуть бути врегульовані мирним шляхом, автори вирішують їх відповідно до законодавства в судовому порядку.
Редакція збірника перевіряє всі статті на дотримання академічної доброчесності за допомогою технічних застосунків.