ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ЯК КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ РЕГІОНУ У ПІСЛЯВОЄННИЙ ПЕРІОД
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6725.1(38).2023.280738Ключові слова:
інноваційне підприємництво, розвиток регіонів;, нновації;, повоєнний періодАнотація
Українська економіка ще з 2014 року відчуває вплив війни, яка загрожує знищити все, що було досягнуто у галузях науки, технологій та інновацій. Несприятливі умови воєнного конфлікту, зокрема зниження попиту на деякі товари та послуги, високі ціни на енергетичні ресурси, порушення зв'язків з окремими регіонами, стали серйозними викликами для бізнесу в Україні.
У світі інноваційне підприємництво давно стало одним з ключових факторів економічного розвитку. В Україні також є потенціал для розвитку цього напряму, проте необхідно знайти способи підтримки інноваційних проектів та ініціатив, щоб прискорити економічний розвиток та післявоєнну відбудову регіонів та країни в цілому.
У роботі розглянуто значення інноваційного підприємництва для розвитку регіонів в умовах післявоєнного періоду. У статті висвітлено важливість інноваційного підходу у розвитку регіональної економіки та вказано на основні переваги, які інноваційне підприємництво може принести для регіону, такі як збільшення конкурентоспроможності, підвищення виробничої ефективності, покращення інфраструктури, залучення інвестицій та підтримка соціального розвитку. Наведено приклади успішних інноваційних проектів в Україні, які дали імпульс для розвитку регіональних економік та можуть дати старт у повоєнній відбудові. Результати дослідження свідчать про те, що інноваційне підприємництво може стати ключовим фактором розвитку регіону в післявоєнний період і внести вагомий внесок у соціально-економічний розвиток країни.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Редакція збірника не несе відповідальності за авторство статей, які друкуються на його сторінках. Суперечки та проблеми в сфері авторського права, що виникають у зв'язку з матеріалами, що публікуються на сторінках збірника наукових праць, вирішуються шляхом прямих переговорів між авторами або третіми особами та авторами. Редакція збірника не втручається в конфлікт інтересів і не несе відповідальності за дії авторів. Якщо суперечка або проблеми в сфері авторського права не можуть бути врегульовані мирним шляхом, автори вирішують їх відповідно до законодавства в судовому порядку.
Редакція збірника перевіряє всі статті на дотримання академічної доброчесності за допомогою технічних застосунків.