ПОЛІТИЧНА АНОМІЯ ЯК ХАРАКТЕРНА ОЗНАКА СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (філософсько-антропологічний аналіз)
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2013.137378Ключові слова:
політична аномія, політизація, влада, постмодерн, держава, демократіяАнотація
Стаття присвячена розгляду проблеми політичної аномії як характерної ознаки українського суспільства. Досліджуються праці таких дослідників, як Е.Дюркгейм, Р.Мертон, К.І.Харлашкін, Є.В.Івченко, Є.І.Головаха, Н.В.Паніна, що розглядають проблему аномії. Проведено аналіз політичної аномії як найважливішого чинника, який впливає на соціальну реальність. Розглянуто особливості посткомуністичної трансформації політичної системи України.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.