ПРОБЛЕМИ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ІДЕЙ "ФІЛОСОФІВ СПІЛКУВАННЯ"
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2013.137954Ключові слова:
освіта, діалог, спілкування, вчитель, тестування, літературна комунікаціяАнотація
У статті здійснюється спроба розглянути проблеми освіти крізь призму ідей "філософів спілкування", пізнавально-методологічні настанови яких вбачають у діалогічному принципі засіб осягнення та вирішення зазначених проблем. З огляду на визначальну для даної філософської течії сферу, означену міжособистісними стосунками, взаємозв’язками Я і Ти у педагогічних стосунках, аргументується, зокрема, теза про особливу значущість постаті вчителя як медіатора у стосунках учня з навколишнім світом.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.