МУЛЬТИКУЛЬТУРАЛІЗМ ЯК ОСНОВА МІЖОСОБИСТІСНОЇ КОМУНІКАЦІЇ У ПРОЦЕСАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2014.138087Ключові слова:
академічна мобільність, глобальна етика, комунікація, мультикультуралізм, педагогіка, толерантністьАнотація
У статті аналізуються засади розбудови плідної комунікації у здійсненні академічної мобільності. Автором
пропонується підхід, згідно з яким мультикультурне, толерантне мислення є основою комунікації в іншому академічному середовищі, а педагогічні умови повинні орієнтуватися на мультикультурні принципи. Аналізується питання необхідності пошуку цінностей глобальної етики для ХХІ ст., яка сприяла б міжкультурному діалогу як в академічному середовищі, так і у вирішенні широкого спектру завдань у сучасному полікультурному суспільстві.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.