РОЛЬ ГЛОБАЛЬНОГО ТА ЛОКАЛЬНОГО У СТРУКТУРІ ПРОЦЕСУ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2014.138089Ключові слова:
глобалізація, глобальне, локальне, глокалізація, територизація, мобільністьАнотація
Стаття покликана дослідити сутність взаємодії локальних та глобальних процесів у структурі сучасного інформаційного суспільства. Базуючись на працях головних теоретиків глобалістики – Е. Гіденса, Р. Робертсона, З. Баумана та У. Бека – автор розкриває діалектичну єдність одиничного та загального в розвитку пізнього капіталізму. Процес локалізації постає як територизація конфліктів та бідності, що закономірно супроводжує постіндустріальну епоху.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.