СПЕЦИФІКА ВІРМЕНСЬКОЇ ВИДАВНИЧОЇ СПРАВИ В УКРАЇНІ: ІСТОРИЧНИЙ ДИСКУРС
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2014.138106Ключові слова:
видавнича справа, вірмени, графіка, друкарство, журнал, книга, мова, мініатюраАнотація
У статті досліджено історію вірменської видавничої справи в Україні, яку доцільно вивчати за такими напрямами: розвиток вірменської книги до появи друкарського верстату; вірменські друкарі Речі Посполитої; розвиток в ХІХ в. вірменської видавничої справи в Криму; видавнича діяльність Г. Айвазовського; вірменська видавнича справа в Україні ХІХ – першої пол. ХХ ст.: львівські та одеські видання, харківські газети; книжкова графіка вірменських художників України.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.