ПРОЦЕСИ ІНКУЛЬТУРАЦІЇ У ХРИСТИЯНСЬКІЙ КУЛЬТУРІ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.4.2014.138284Ключові слова:
інкультурація, культурні тексти, духовна культура, теологема Бога, , самовдосконалення людиниАнотація
У статті розкриваються суть і зміст процесу інкультурації в християнській культурі. Беруться до уваги концепти духовної культури, релігійна інтерпретація, особливості подальшого розвитку релігійних інкультураційних процесів в Україні, їх вплив на формування особистісної культури, гармонізації світогляду людини, сприйняття і засвоєння духовної культури людства. Дослідження особливостей прояву інкультурації у релігійному аспекті сприяли більш поглибленому аналізу феномена духовної культури, бо саме культура дає людині можливість відображати свої почуття, роздуми, особливості світосприйняття в ідеаційних, символічних образних формах, визначати універсальні цінності буття, що залишаються у спадок наступним поколінням.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.