ДИТЯЧИЙ МУЗИЧНИЙ ФОЛЬКЛОР У ПРОСТОРІ ВЗАЄМОДІЇ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2015.138380Ключові слова:
український дитячий музичний фольклор, діалог культур, усна народна творчість, національні культуриАнотація
У статті з позиції взаємодії усної народної творчості дитинства та діалогу різних культур, шляхів виникнення їх жанрів і способів трансляції, а також впливу на поетику дитячого віку констатується, що дитячий музичний фольклор є явищем неоднозначним, цікавим, творчо неоціненним і потребує ґрунтовного дослідження. Зроблено висновок, що в сучасних умовах соціокультурної реальності актуалізується концептуалізація дитячого музичного фольклору з точки зору його процесуального та діалогічного осягнення, а також як чинника формування людської всеєдності.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.