АСОРТИМЕНТ ПРИКРАС КИЇВСЬКОЇ ФАБРИКИ ХУДОЖНЬО-ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ Й. МАРШАКА ЗГІДНО З ІЛЮСТРОВАНИМ ПРЕЙСКУРАНТОМ 1905 Р.
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2015.138404Ключові слова:
Йосип Абрамович Маршак, ювелір, Київ, епоха модерну, художньо-ювелірні виробиАнотація
Стаття присвячена аналітичному огляду ювелірних прикрас київської Фабрики художньо-ювелірних виробів Й. Маршака станом на 1905 рік. Обгрунтовано взаємозв’язок між фінансово-промисловим, культурним розвитком Києва наприкінці ХІХ – початку ХХ століття та різномаїттям ювелірного асортименту. Визначено орієнтовні граничні ціни на продукцію Фабрики художньо-ювелірних виробів Й. Маршака. З’ясовано тенденції ювелірної моди відповідно до вподобань споживачів того часу, особливості використання дорогоцінного металу та каміння. Проаналізовано характерні риси стилю модерн, притаманні продукції Фабрики художньо-ювелірних виробів Й. Маршака, зокрема ювелірним прикрасам.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.