ІСТОРИЧНА ПАМ’ЯТЬ ЯК ФАКТОР ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2015.138416Ключові слова:
Сергій Виткалов, монографія, дослідження, науковий пошук, регіональний культурно-мистецький простір, Україна, художня творчість, митці і організатори культурно-мистецького життяАнотація
Аналізується монографія молодого дослідника з Рівненського державного гуманітарного університету "Культурно-мистецька Україна в регіональних вимірах", спрямована на висвітлення регіонального культурного простору. Основний акцент зроблено на характеристиці культурологічної освіти та виявленні її ролі у формуванні кадрового корпусу керівників аматорських колективів у історичній ретроспективі, еволюції основних типів навчальних закладів, потенційних можливостях культурної сфери Рівненщини: обласного архіву, музейної мережі, кіно- та фотомистецтва, театральних колективів, широкого фестивального руху, потенціалу теле- та радіопростору, витоках аматорського руху в регіоні, провідних напрямів професійного і аматорського мистецтва, найбільш поширених у Західному регіоні України, міжкультурних контактах митців і значенні цього у становленні нової культурної реальності. Акцент зроблено на характеристиці джерельної бази, на підставі якої й розвиваються усі види мистецтва в краї. У монографії чи не вперше розкрита діяльність окремих керівників художньої ланки, організаційно-творчими зусиллями яких функціонують художня школа, центральні клубні заклади міста, обласна методична структура, спеціальна кафедра гуманітарного університету тощо.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.