ПРОБЛЕМА КРИЗИ МЕНТАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.4.2015.138425Ключові слова:
криза ментальної ідентичності, етнолінгвокультура, мультикультуралізм, етнічний парадокс, етноренесанс, комунікативна компресія, точка ментальної опориАнотація
Статтю присвячено дослідженню кризи ментальної ідентичності етносів у сучасному мультикультурному європейському просторі. Авторзосереджуєувагунафеноменіетнічногопарадоксу, абоетноренсансу, якийнасампередпроявляєсебевцаринілінгвокультури. Аналізуєрізнісценаріїрозвиткуінтеграційнихпроцесівусвітовомумультикультурномупросторітапропонуєшляхиподоланнявикликів, пов’язанихзглобалізацією. ОсобливуувагуприділеноаналізукризовихпроявівінтеграціїемігрантівзкраїнСходувєвропейськийлінгвокультурнийпростір. Автор розглядає ці явища і процеси в контексті євроінтеграційного вектору українського народу та окреслює, за яких умов ця інтеграція стане максимально успішною і для України, і для країн Європи.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.