Готельно-ресторанні заклади Львова у контексті гостинності: минуле і сучасність
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2017.138624Ключові слова:
готельно-ресторанні заклади, Львів, туризм, гостинність, інтер’єрАнотація
Мета дослідження – проаналізувати культурні та почасти мистецькі особливості закладів гостинності міста Львова на прикладі старовинних готельних і ресторанних комплексів, які діють сьогодні та продовжують захо- плювати увагу туристів. Методологія дослідження ґрунтується на принципах історизму і достовірності. Культурно- мистецтвознавчий підхід дає змогу виявити характерні особливості еволюції закладів гостинності як художньо- образного відображення соціокультурних явищ, розглянути їх як своєрідну інтерпретацію та практичне втілення нових форм суспільного побутування в Україні. Наукова новизна полягає у спробі неупередженого аналізу закладів гостинності Львова, які, напевно, дають йому змогу здобувати симпатії туристів. Особливо цікавою у цьому кон- тексті уявляється генеза та побутування тих закладів, які зберегли свій основний функціональний профіль і сьогодні. Висновки. Львів, на нашу думку, справедливо декілька років поспіль займає перші місця у рейтингу найкращого туристичного міста України, яке мають бажання відвідати не лише українці, а й зарубіжні гості. Місто вдало синтезує культурно-історичні переваги з сучасними рішеннями щодо концептуалізації уявлень про цікаві й комфортні місця для харчування, проживання та відпочинку подорожуючих та гостей міста.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.