ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ТАНЦЮВАЛЬНИХ ШОУ-ПРОГРАМ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2017.138654Ключові слова:
шоу-програми, театралізовані танцювальні шоу, індустрія розваг, хореограф, технічні засоби, постмодерн, державна політикаАнотація
Мета роботи – виявлення проблемних аспектів та перспектив танцювальних шоу-програм в Україні як однієї з оригінальних форм хореографічного мистецтва у культурному житті нашої країни. Методологія дослі- дження полягає в застосуванні компаративного й логічного методів, що дає змогу проаналізувати певні аспекти розвитку сфери танцювальних шоу-програм в Україні з метою пошуку динамічного погляду на їх майбутнє, нові виміри самореалізації сучасних вітчизняних хореографів. Дослідження також ґрунтувалося на принципі цілісності, що відобразилося в об’єктивному вивченні всіх культурних елементів та фактів розвитку танцювальних шоу- програм у нашій країні. Наукова новизна роботи полягає в розширенні уявлень про проблеми і перспективи тан- цювальних шоу-програм в Україні та інших державах світу. Висновки. Проаналізовано культурну проблематику розвитку вітчизняних танцювальних шоу, що є відносно новим дослідницьким питанням для вітчизняної мистецт- вознавчої науки. Осмислення проблем і перспектив танцювальних шоу-програм в Україні дає нову точку відліку для розвитку вітчизняного хореографічного мистецтва, зокрема шляхом перейняття кращого зарубіжного досвіду й формування власних танцювальних шкіл.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.