ПОНЯТТЯ CONTEMPORARY DANCE ТА КОМПОЗИЦІЇ ЙОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО ТЕКСТУ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2017.138694Ключові слова:
композиція хореографічного тексту, мистецтво балетмейстера, хореографічна освіта, танець контемпорейн, контемпорари, danse contemporaine, contemporary danceАнотація
Мета дослідження – визначення і характеристика змісту поняття "композиція хореографічного тексту в contemporary dance". Методологія дослідження полягає в застосуванні історико-хронологічного підходу – для визначення загальних й специфічних аспектів формування теорії і практики contemporary dance; методів терміно- логічного та компаративного аналізу концепцій сучасності з метою розкриття змісту поняття "contemporary dance"; методів синтезу, систематизації, узагальнення вітчизняних та зарубіжних науково-теоретичних досліджень для адаптації процесу композиції в contemporary dance до балетмейстерської практики вищих навчальних закладів України. Наукова новизна полягає у визначенні суттєвих ознак поняття "contemporary dance" та характеристиці складових елементів, внутрішніх процесів, зв'язків і тенденцій композиції його хореографічного тексту. Висновки. Розвиток навиків композиції хореографічного тексту в contemporary dance впродовж всього навчального процесу є одним із шляхів експериментального пошуку видозмін, трансформацій або синтезу рухів; культивування у май- бутніх хореогафів переосмислення суті танцю на основі власної історії та культурі, його якісної індивідуалізації – важливої складової сучасності та естетики contemporary dance.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.