КОМЕМОРАТИВНІ МОНЕТИ УКРАЇНИ ЯК ПРОЯВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.4.2017.138845Ключові слова:
комеморативні монети, символ, художній образ, серія, національна ідентичністьАнотація
Мета роботи. Пропонується визначити роль комеморативних монет незалежної України як матеріальних символів національної ідентичності на шляху до ствердження ролі держави в європейському культурному просторі. Методологія роботи полягає в застосуванні аналітичного, системного, культурологічного методів ведення наукового дослідження. Наукова новизна роботи вбачається у комплексному дослідженні українських пам'ятних
та ювілейних монет як подвійного свідоцтва одночасно національної та європейської ідентичності, що зароджується. Висновки. У статті робиться висновок про те, що зовнішній вигляд пам'ятних та ювілейних монет як продукт свого часу не лише адекватно відтворює існуючу реальність, а й здатний впливати на ідентифікацію української культури у загальноєвропейському просторі.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.