РЕЦЕНЗІЯ на монографію О. Л. Зосім "Східнослов’янська духовна пісня: сакральний вимір"
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2018.160517Ключові слова:
Східнослов’янська духовна пісня, сакральний вимірАнотація
Монографія О . Л. Зосім присвячена темі, яка стала для українського вченого-музикознавця дослідницьким полем усієї наукової діяльності. Так, попередня книга "Західноєвропейська духовна пісня на східнослов’янських землях у ХVII–ХIХ століттях " [1], написана за матеріалами кандидатської дисертації автора, розкривала важливі питання ґенези духовної пісні в східнослов’янському регіоні, була насичена цікавим фактографічним матеріалом, який засвідчив великий шлях, який пройшла релі-гійна пісня, зазнавши неминучу еволюцію в нових східнослов’янських реаліях, сформувавшись в яск-раве явище українсько-білоруської музичної культури.
Посилання
Зосім О. Л. Західноєвропейська духовна пісня на східнослов’янских землях у ХVII–ХIХ століттях. Київ:ДАКККіМ, 2009. 204 с.
Зосім О. Л. Східнослов’янська духовна пісня: сакральний вимір. Київ: НАКККіМ, 2017. 328 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.