ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ МИСТЕЦЬКИМИ ПРОЄКТАМИ В СИСТЕМІ КУЛЬТУРНО-КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2021.244402Анотація
Мета роботи – дати характеристику сучасних тенденцій управління мистецькими проєктами в системі культурно-креативних індустрій України. Методологія полягає в застосуванні описового методу, функціонального та дефінітивного аналізу, формалізації в процесі дослідження управління та розвитку проєктів в галузях культури та мистецтв в Україні. Наукова новизна являє собою аналіз управління проєктами в галузях культури та мистецтв, можливостей застосування методів корпоративного управління проєктами в системі культурно-креативних індустрій, зокрема, в системі закладів вищої освіти (ЗВО) в галузях культури та мистецтв. Висновки: Проєкт – однa із найбільш широко використовуваних форм економічної діяльності. Мистецький проєкт в системі культурно-креативних індустрій має ряд особливостей. Системи управління проєктами активно застосовуються в проєктно орієнтованих підприємствах, в тому числі в системі культурно-креативних індустрій, яка в більшості випадків використовує проєктні форми організації виробничих процесів. Використання інструментів проєктного управління має теоретичну перспективу до застосування в вищій мистецькій та культурній освіті. Подальші наукові дослідження будуть присвячені можливостям застосування систем управління проектами в ЗВО в галузях культури та мистецтв.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.