ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК МЕТОД УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРНОЮ СФЕРОЮ: ТВОРЧИЙ ТА КОМУНІКАТИВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2021.244403Анотація
Мета роботи - проаналізувати творчий та комунікативний потенціал проєктної діяльності як методу управління культурною сферою. Методологія дослідження. Використано системний та структурно-функціональний, а також міждисциплінарний теоретичні підходи. Наукова новизна. Осмислення потенціалу проєктної діяльності допоможе створити в Україні цивілізований ринок культурних благ і послуг для населення. Теоретичне обґрунтування потенціалу проєктної діяльності створить засади для її подальшого дослідження і стимулює науковий дискурс з цієї проблематики. Висновки. Управління культурними проєктами виступає одним із інноваційних механізмів управління і активно доповнює існуючи форми управління культурною сферою. Застосування цього методу дозволяє запроваджувати та поширювати децентралізовану культурну діяльність, підтримувати партнерство комерційного і державного сектору, залучити додаткові ресурси. Відзначається, що учасники поетку виступають головним ресурсом культурних проєктів, тому для успішної реалізації останніх необхідно особливої уваги надавати стратегії комунікації. Розглянуто питання професійної комунікації учасників культурних проєктів. Сформульовані правила і рекомендації щодо вдосконалення культури комунікації в службовій обстановці.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.