ЖАНРОВО-ТЕМАТИЧНА КЛАСИФІКАЦІЯ ВІДЕОБЛОГІНГА: НАУКОВИЙ ПІДХІД
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2021.244408Анотація
Мета роботи – з’ясувати жанрово-тематичну класифікацію відеоблогінгу та специфіку його належності до стилістичних характеристик через призму наукового підходу. На сьогоднішній момент відсутня офіційна класифікація відеоблогу, але виділено його види і типи, що допомагають частково згрупувати в єдину систему все різноманіття контенту. Методологія дослідження. У ході проведення дослідження застосовувались такі методи: науковий, контент-аналіз, описовий, статистичний, компаративний. Наукова новизна роботи полягає в ознайомленні відеоблогінгу як предмету наукового аналізу та вивченні жанрів окремих відеоплатформ і мережевих спільнот з точки зору ризиків та можливостей. Висновки. Відеоблогінг – це відносно нове поняття уособлює діяльність, котра характеризується комунікаційною функцією та гібридним жанром, який виник внаслідок технічного прогресу. Цей феномен об’єднує в собі декілька жанрів, зокрема жанри коментарів та постів і супроводжує комунікативні ситуації в інтернет мережах. Жанр цього явища обумовлений рухливою характеристикою, адже кожного дня створюються нові сучасні відео, які складно віднести до конкретної тематики, оскільки вони постійно перемішуються та видозмінюються між собою. Характер автора до своєї аудиторії залежить від аспектів індивідуальності та сторін особистості. Зараз велика кількість успішних відеоблогів є продуктами масового інтернет-споживання, позбавлених контенту монотонності, що враховують інтереси аудиторії і допомагають максимально раціонально провести зйомку завдяки додатковим ефектам та монтажу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.