Українська естрадна пісня: тенденції розвитку
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2022.257681Анотація
Мета дослідження полягає у визначенні особливостей становлення та розвитку української естрадної пісні. Методологія дослідження. У досягненні поставленої мети застосовано наступні методи дослідження: порівняння, систематизації, аналізу, узагальнення досліджуваної проблеми. Наукова новизна дослідження полягає у висвітленні основних тенденцій розвитку сучасної української естрадної пісні. Висновки. Аналіз сучасної наукової літератури, присвяченій проблемі розвитку української естрадної пісні, засвідчив недостатню кількість системних досліджень у сфері національної культури та мистецтвознавства. Що стосується сучасної української пісенної естради, вона не відображена в наукових дослідженнях, хоча є популярною зараз. Доведено, що в Україні за останніх декілька років створено цілком сприятливі умови для розвитку молодих виконавців, а українська естрадна пісня посідає провідні місця в європейському музичному просторі. Стаття не вичерпує всіх питань, які стосуються української пісенної творчості. Подальші дослідження зазначеної тематики можуть бути спрямовані на вивчення діяльності окремих сучасних українських естрадних виконавців, їх творчого доробку.
Ключові слова: українська естрадна пісня, тенденції розвитку, періодизація, естрада, естрадні виконавці.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.