Для видавців

Офіс Ars Linguodidacticae розміщено в Навчально-науковому інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Україна. Внутрішній персонал складається з головного редактора, технічного редактора, редакторів та членів редакційного штату. Наші члени редакційного штату працюють в Навчально-науковому інституті філології або в науково-дослідних установах Європи й світу. Редактори опрацьовують рукописи шляхом рецензування та видавничих процедур; технічний редактор несе відповідальність за паперові та електронне виробництво номерів журналу; редактори несуть відповідальність за розміщення журналу на електронних платформах та його видання у паперовому форматі.

Редакційний процес, рецензування та видання

Ars Linguodidacticae проводить подвійне сліпе експертне рецензування (рецензенти не знають авторів, поки стаття не буде опублікована).

Усі статті спочатку перевіряють редактори для забезпечення якості наукової публікації, при цьому, статті, які не відповідають вимогам журналу, повертаються як «не прийняті». Після цього до кожної прийнятої праці призначаються 2 рецензенти, які оцінюють її на основі загальновизнаних критеріїв якості наукової продукції: новизни, практичної значущості, відповідності напрямку журналу. Запит на рецензування здійснюється протягом 21 дня після запиту редактора, а невдовзі після цього автору видається рішення.

Видавнича співпраця

Редактори Ars Linguodidacticae відкриті до обміну досвідом з іншими видавцями, які дотримуються подібної політики і процедури для публікації наукових журналів. Ми вітаємо залучення наших співробітників до конференцій та симпозіумів видавців тієї ж наукової галузі.