ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ ВНЗ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Ключові слова:
мобільні пристрої, навчальний процес, фахівці з фізичної культури та спорту.Анотація
Стаття присвячена визначенню особливостей мобільного
навчання. Зазначено переваги та недоліки використання електронних
мобільних пристроїв у навчальному процесі. Виявлено можливості
застосування мобільних пристроїв у процесі підготовки фахівців з фізичної
культури та спорту.
Посилання
Гризун Л. Е. Дидактичний потенціал мобільного навчання /Л. Е. Гризун// Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка № 15 (250), Ч. ІІ, – 2012. – С. 16-21.
Гуревич Р. С. Інформаційно-комунікаційні технології в професійній
освіті майбутніх фахівців / Р. С. Гуревич, М. Ю. Кадемія, М. М. Козяр ; за ред. член-кор. НАПН України Гуревича Р. С. – Львів : ЛДУ БЖД, – 2012. –380 с.
Самойленко О.М. Особливості використання мобільного навчання у підготовці бакалаврів математики/ О.М. Самойленко // Вісник
Житомирського державного університету. Випуск 3 (81). Педагогічні науки. – 2015. – С. 19-23.
Терещук С. І. Технологія мобільного навчання: проблеми та шляхи вирішення [Електронний ресурс]/ С. І. Терещук // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія : Педагогічні науки. – 2016. – Вип. 138. – С. 178-180.
Трегуб В.В. Формування інформаційної компетентності випускників
вузу спортивного профілю / В.В. Трегуб, В.Г.Аксюта // Молода спортивна наука України. – Львів: ЛДУФК, 2015. – Т.4. – С.116-121.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).