ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ З КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ В РАМКАХ ДИСЦИПЛІН ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОФІЛЮ
Ключові слова:
фізичне виховання, дистанційне навчання, студент, тестування, завдання, оцінка,Анотація
В статті розглянуто теоретичні та практичні засади використання дистанційних курсів при підготовці фахівців з фізичного виховання та спорту. Представлено навчальний курс з комп’ютерної графіки, який зроблений на платформі Moodle.Посилання
Бойченко, Н. В., Алексєєва, І. А., Алексєнко, Я. В. (2016). «Розробка дистанційного курсу «Спортивна метрологія» для організації індивідуальної роботи студентів спеціалізації «Фізичне виховання та спорт»». Единоборства №2: научный журнал. Материалы ХІІ международной научной конференции «Проблемы и перспективы развития спортивных игр и единоборств в высших учебных заведениях», Харьков: ХГАФК, С.70-73.
Басенко, О. В., Алексєнко, Я. В. (2016). «Організація дистанційного навчання майбутніх фахівців фізичного виховання та спорту з курсу біомеханіки у Харківській державній академії фізичної культури». Матеріали XVI міжнародної науково-практичної конференції «Фізична культура спорт та здоров’я», ХДАФК, Харків, С. 313-317.
Бойченко, Н. В., Алексєєва І. А., Алексєнко Я. В. (2016). «Оптимізація навчальної роботи студентів спеціалізації «Фізичне виховання та спорт» за допомогою спеціально розробленого дистанційного курсу «Спортивна метрологія»». Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Серія №15, Випуск 7(77)16, С. 12-15.
Думанський Н. О. (2008). «Класи сучасних технологій дистанційної освіти». Вісник Національного університету «Львівська політехніка», №26(610), С.119-125.
Закон України «Про вищу освіту» [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0464-04 (1.04.13).
Полат, Е.С. (2008). «Педагогические технологии дистанционного обучения». Учебное пособие, СПб, 115 с.
White C. (2009). Towards a learner-based theory of distance language learning: The concept of the learner-context interface. In P. Hubbard (Ed.) Computer Assisted Language Learning: Critical Concepts in Linguistics. Volume IV: Present Trends and Future Directions in CALL. London: Routledge. рp. 97–112.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).