ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ MOODLE ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАТИКА»
Ключові слова:
дистанційне навчання, дистанційний курс, система MoodleАнотація
У статті проаналізовано особливості дистанційної форми навчання в системі Moodle. Представлена структура курсу дисципліни «Інформатика» та аналіз використаних видів діяльності та ресурсів для її створення.Посилання
Бабаліч, В.А. (2019). Досвід використання системи Moodle під час вивчення дисципліни «Теорія і методика викладання плавання». Науково- методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури і спорту, 2019, 3, 19-22.
Вишнівський, В.В., Гніденко, М.П., Гайдур, Г.І., & Ільїн, О.О. (2014). Організація дистанційного навчання. Створення електронних навчальних курсів та електронних тестів. Навчальний посібник. Київ : ДУТ, 140.
Волконська, О.Д. (2017). Дистанційне навчання на основі системи Moodle. Дистанційне навчання як сучасна освітня технологія. Матеріали міжвузівського вебінару (м. Вінниця, 31 березня 2017 р.), Вінниця, 50-53.
Демида, Б., Сагайдак, С., & Копил, І. (2011). Системи дистанційного навчання: огляд, аналіз, вибір. Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Комп’ютерні науки та інформаційні технології, 694, 98-107.
Пєнкін, Ю.М., & Яценко, Н.М. (2014). Особливості організації навчального процесу студентів дистанційної форми навчання в системі Moodle. Актуал. питання фармац. та мед. науки та практики, 1, 105-108.
Триус, Ю.В., Герасименко, І.В., & Франчук, В.М. (2012). Система електронного навчання ВНЗ на базі Moodle. Методичний посібник. Черкаси, 220.
Cole, J., H. Foster. (2007). Using MOODLE. Sebastopol: O'Reilly, 266.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).