ВИКОРИСТАННЯ ЗМІШАНОЇ ФОРМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ»
Ключові слова:
студент, спортсмен, дистанційне навчання, змішана форма, вступ до фахуАнотація
Стаття присвячена актуальній темі, де розглядається використання змішаної форми навчання з застосуванням дистанційного курсу на спеціальності «Фізична культура і спорт».Посилання
Кухаренко В. М. Теорія та практика змішаного навчання: монографія / В. М. Кухаренко. – Харків : КП "Міськдрук", 2016. – 284 с.
Капустин Ю. И. Педагогические и организационные условия эффективного сочетания очного обучения и применения технологий дистанционного образования: автореф. дис.. 13.00.02 – «Содержание и методика преподавания» /Ю. И. Капустин. – М., 2007. – 45 с.
Рафальска О.О. Технологія змішаного навчання як інновація дистанційної освіти / О.О. Рафальска // Комп’ютерно-інтегровані технології: освіта, наука, виробництво. – Луцьк, 2013. – № 11. – С. 128 – 133.
Басенко О. В. Організація дистанційного навчання студентів ВНЗ спортивного профілю засобами інформаційно-комунікаційних технологій / О. В. Басенко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова: зб. наукових праць / за ред. Г. М. Арзютова. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2015. – 11 (66)15. – С. 12-16.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).