СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВОГО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Ключові слова:
здоров’я, навчальний заклад, технології, збереження здоров’я.Анотація
Наукова стаття присвячена дослідженню питання
застосування здоров’язберігаючих технологій в навчально -виховному процесі
закладу вищої освіти. Головною метою будь-якого навчального закладу є
збереження здоров’я студентів, формування в них не обхідних знань, умінь,
навичок здорового способу життя, навчити їх використовувати ці знання в
повсякденному житті, тому важливе значення має компетентність
керівника, який веде навчальний заклад до досягнення мети.
Посилання
Кузнєцова О. Т. Професійна компетентність: місце дефініції у
термінологічному полі сучасних наукових досліджень. Вісник Чернігівського державного педагогічного університету, 2011, 86, 368-371.
Мещерякова Г. П. Организационно-педагогическое обеспечение
реализации здоровьесберегающих технологии в образовательном процессе вуза: автореферат. Ставрополь, 2006, 24.
Ткаченко В. В. Основні аспекти поняття «здоров’язбережувальні
технології». Наука і освіта, 2014, 177-180.
Щодо організації фізичного виховання у вищих навчальних закладах : Рекомендаційний лист МОН України керівникам вищих навчальнихзакладів від 25.09.2015 № 1/9-454. URL : http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/47947/
(дата звернення: 06.03.2016).
Kuznetsova O. Forming and development of health-preserving
competence of future specialists is in educationa l space of institute of higher. Transformations in Contemporary Society: Social Aspects. Monograph. Opole: The Academy of Management and Administration in Opole, 2017, 314-320 [Ел. ресурс]. Режим доступу:
http://pedagogika.wszia.opole.pl/ebook/Monografia_2017_2.pdf
Yarmak O., Kyselytsia O. Moseychuk Y., Dotsyuk L., Palichuk Y.,
Galan Y. (2018). Comparative analysis of parameters of the physical condition of 17-19-years-old male youths with different motion activity level. Journal of Physical Education and Sport, 18(1), 276-281.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).