Про журнал

Галузь та проблематика

Мета журналу "ScienceRise: Biological Science" – надати вченим платформу для обміну науковими даними у всіх аспектах наук про життя.

В центр досліджуваних проблематик журналу поставлено поняття «Екосистеми», яке розглядається з трьох точок зору:

– біота, на яку впливають зовнішні чинники, викликані людської діяльністю,
– вплив факторів зовнішнього середовища на здоров'я людей і тварин,
– лікарські властивості рослин для їх використання в лікарських препаратах.

Така спрямованість досліджень має охоплювати прикладні аспекти, пов'язані зі здоров'ям людей і тварин: виявлення причин захворювань та діагностику на основі мікробіологічних досліджень, профілактику, вплив лікувальних препаратів та добавок, біотехнологічні рішення для покращення стану охорони здоров'я та навколишнього середовища.

Тому напрями наукових досліджень, які висвітлюються в журналі "ScienceRise: Biological Science", розподіляються таким чином:

Life Sciences:

  • Біологічні та сільськогосподарські науки (рослини, які мають лікарські властивості);
  • Біохімія, генетика та молекулярна біологія (біохімія, біотехнологія);
  • Наука про навколишнє середовище (екологія, здоров'я, токсикологія та мутагенез);
  • Імунологія та мікробіологія (прикладна мікробіологія та біотехнологія, імунологія, паразитологія, вірусологія).

Health Sciences

  • Фармакологія, токсикологія та фармацевтика;
  • Ветеринарія та ветеринарна медицина.

Політика видавництва

При розробці положень видавничої політики журналу «ScienceRise: Biological Science» редакція керувалася рекомендаціями Комітету з етики публікацій – Committee on Publication Ethics (COPE).

Невід’ємною частиною політики видавництва є етичні засади діяльності, з якими можна ознайомитись за посиланням.

З моменту початку неспровокованої повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України 24 лютого 2022 року видавництво переглянуло свою політику та ввело додаткові положення щодо співпраці з фізичними та юридичними особами.

Редакція журналу "ScienceRise: Biological Science" не співпрацює з фізичними та юридичними особами – резидентами Російської Федерації та Республіки Білорусь, особами, що перебувають на території цих держав, прямо або опосередковано спонсоруються з їх боку або знаходяться у Державному реєстрі санкцій або інших санкційних списках, а також у разі наявності інформації від визнаних та надійних джерел (державних органів, міжнародних організацій тощо) про причетність автора(-ів) до відмивання грошей або фінансування тероризму.

Якщо редакцією буде виявлено, що зазначені фізичні або юридичні особи спотворили інформацію про своє місцезнаходження, особу чи будь-яку іншу суттєву інформацію, щоб уникнути обмежень щодо прийняття рукопису до розгляду або публікації, або з будь-якої іншої причини, будуть дотримані відповідні дії відповідно до політики редакції, а саме видалення рукопису статті, якщо він знаходиться на розгляді, або видалення опублікованої статті.

Історія журналу

Журнал «ScienceRise: Biological Science» почав видаватися з серпня 2016 року.

З 2016 року журнал був включений до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень.

Журнал включений в CAB International, WordCat, Index Copernicus Journals Master List та інші ресурси.

У 2019 журнал «ScienceRise: Biological Science» включений до «Переліку наукових фахових видань України» (категорія «Б») (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019) зі спеціальності 091 – Біологія.

У 2021 журнал включений в ERIH PLUS, EBSCOhost та ін., індексація журнала постійно поновлюється новими базами даних. Також з 2021 року видавець журналу став членом комітету з етики наукових публікацій (СOPE).

У 2022 році «ScienceRise: Biological Science» включений до «Переліку наукових фахових видань України» (категорія «Б») (наказ МОН України № 320 від 07.04.2022) зі спеціальності 211 – Ветеринарна медицина.

Ми пишаємося нашими авторами! Ми працюємо заради вас!