ОСОБЛИВІ УМОВИ ПОДАННЯ РУКОПИСІВ В ЖУРНАЛ ScienceRise: Biological Science ДЛЯ АСПІРАНТІВ

2023-01-20

Тип статей «Brief message».

Відмінна риси таких статей: публікація оперативних результатів, отриманих в поточний час дослідження, без великої систематизації чи узагальнення.

Мета таких статей – надавати читачам швидку інформацію з отриманих первинних даних та їх інтерпретації в стислому вигляді з максимальною представленістю результатів рисунками та таблицями. Таке представлення значно приваблює читачів завдяки скороченню їх часу на роботу зі статтею в рамках проведення своїх досліджень (формування літературних оглядів). Для авторів-аспірантів це скорочує час на підготовку рукопису та сприяє підвищенню ймовірності їх цитування (для довідки: усі статті, що публікуються в журналі ScienceRise: Biological Science після опублікування завантажуються в десятки найбільш престижних світових ресурсів наукової періодики для підвищення їх видимості серед світової наукової спільноти).

Обсяг – 6–8 сторінок, Times New Roman 14, інтервал 1, поля по 20 мм з усіх боків, абзацний відступ 1.25

Особливості цього типу статей:

  1. Рукопис обмежується обсягом 6–8 сторінок.
  2. Структура рукопису:

Title (назва)

Authors (відомості про авторів)

Summary

Keywords

  1. Introduction
  2. Materials and Methods
  3. Result and discussions
  4. Conclusions

Acknowledgments (за необхідністю)

Conflicts of interest (декларація щодо відсутності/наявності конфлікту інтересів)

Financing (інформація щодо наявності/відсутноті фінансування цих досліджень)

References

  1. В розділі 3. Result and discussions перевагу віддається не тексту, а графіці (рисунки, таблиці, підсумкові формули)

Рекомендації до змістовної частини:

Title

Назва має орієнтувати не на процес дослідження («Дослідження…» чи «Аналіз…»), а на результат («Визначення особливостей…», «Виявлення залежності..», «Виявлення закономірностей…», «Визначення механізму… процесу…» і т. і.)

Authors

Відомості про авторів мають містити: ПІБ та Ім’я Прізвище (англійською, як в закордонному паспорті), науковий ступінь (для співавтора аспіранта, наприклад наукового керівника), вчене звання (для співавтора аспіранта, наприклад наукового керівника), кафедра, університет (назва, адреса), особистий Е-mail.

Summary

Структура:

The aim (мета дослідження), Materials and methods, Results. Conclusions.

Обсяг: 1800-1900 знаків

Keywords 10 унікальних слів, що в найкращий спосіб представляє статтю

  1. Introduction

Стисле обґрунтування актуальності тематики, стислий огляд найбільш важливих наукових статей світу з цієї теми (з ресурсів Scopus, Web of Science, ScienceDirect, DOAJ), проблема, що розглядається, мета дослідження.

  1. Materials and Methods

Стислий опис об’єкту та гіпотези дослідження, матеріалів (реактивів тощо), обладнання, програмного забезпечення тощо, умов проведення експерименту та способу обробки даних

  1. Result and discussions

Основні результати – переважно у вигляді рисунків, таблиць, формул з стислими коментарями щодо того, на що саме треба звернути особливу увагу в цих рисунках, таблицях, формулах.

Обговорення – стисла інтерпретація (чим можуть бути пояснені отримані результати), обмеження дослідження (умови та межі застосовності отриманих результатів), можливі напрямки подальшого розвитку дослідження

  1. Conclusions

Основні висновки: суть отриманих результатів (особливості, відмінні риси)

References

Кількість посилань на літературу в статті має бути в межах 10–12, з них не менш ніж 60 % в розділі Introduction.