ОСОБЛИВІ УМОВИ ПОДАННЯ РУКОПИСІВ В ЖУРНАЛ ScienceRise: Biological Science ДЛЯ АСПІРАНТІВ
Тип статей «Brief message».
Відмінна риси таких статей: публікація оперативних результатів, отриманих в поточний час дослідження, без великої систематизації чи узагальнення.
Мета таких статей – надавати читачам швидку інформацію з отриманих первинних даних та їх інтерпретації в стислому вигляді з максимальною представленістю результатів рисунками та таблицями. Таке представлення значно приваблює читачів завдяки скороченню їх часу на роботу зі статтею в рамках проведення своїх досліджень (формування літературних оглядів). Для авторів-аспірантів це скорочує час на підготовку рукопису та сприяє підвищенню ймовірності їх цитування (для довідки: усі статті, що публікуються в журналі ScienceRise: Biological Science після опублікування завантажуються в десятки найбільш престижних світових ресурсів наукової періодики для підвищення їх видимості серед світової наукової спільноти).
Обсяг – 6–8 сторінок, Times New Roman 14, інтервал 1, поля по 20 мм з усіх боків, абзацний відступ 1.25
Особливості цього типу статей:
- Рукопис обмежується обсягом 6–8 сторінок.
- Структура рукопису:
Title (назва)
Authors (відомості про авторів)
Summary
Keywords
- Introduction
- Materials and Methods
- Result and discussions
- Conclusions
Acknowledgments (за необхідністю)
Conflicts of interest (декларація щодо відсутності/наявності конфлікту інтересів)
Financing (інформація щодо наявності/відсутноті фінансування цих досліджень)
References
- В розділі 3. Result and discussions перевагу віддається не тексту, а графіці (рисунки, таблиці, підсумкові формули)
Рекомендації до змістовної частини:
Title
Назва має орієнтувати не на процес дослідження («Дослідження…» чи «Аналіз…»), а на результат («Визначення особливостей…», «Виявлення залежності..», «Виявлення закономірностей…», «Визначення механізму… процесу…» і т. і.)
Authors
Відомості про авторів мають містити: ПІБ та Ім’я Прізвище (англійською, як в закордонному паспорті), науковий ступінь (для співавтора аспіранта, наприклад наукового керівника), вчене звання (для співавтора аспіранта, наприклад наукового керівника), кафедра, університет (назва, адреса), особистий Е-mail.
Summary
Структура:
The aim (мета дослідження), Materials and methods, Results. Conclusions.
Обсяг: 1800-1900 знаків
Keywords – 10 унікальних слів, що в найкращий спосіб представляє статтю
- Introduction
Стисле обґрунтування актуальності тематики, стислий огляд найбільш важливих наукових статей світу з цієї теми (з ресурсів Scopus, Web of Science, ScienceDirect, DOAJ), проблема, що розглядається, мета дослідження.
- Materials and Methods
Стислий опис об’єкту та гіпотези дослідження, матеріалів (реактивів тощо), обладнання, програмного забезпечення тощо, умов проведення експерименту та способу обробки даних
- Result and discussions
Основні результати – переважно у вигляді рисунків, таблиць, формул з стислими коментарями щодо того, на що саме треба звернути особливу увагу в цих рисунках, таблицях, формулах.
Обговорення – стисла інтерпретація (чим можуть бути пояснені отримані результати), обмеження дослідження (умови та межі застосовності отриманих результатів), можливі напрямки подальшого розвитку дослідження
- Conclusions
Основні висновки: суть отриманих результатів (особливості, відмінні риси)
References
Кількість посилань на літературу в статті має бути в межах 10–12, з них не менш ніж 60 % в розділі Introduction.