Про журнал
Збірник «Вісник ПДТУ» Серія: Економічні науки
ISSN: 2225 - 6725
Засновник: ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет" http://www.pstu.edu
Рік засновання: 1995
У збірнику розміщено статті, в яких узагальнені результати наукових досліджень працівників вищих навчальних закладів України, академічних і галузевих наукових організацій, провідних підприємств провідних галузей промисловості країни, співробітників міжнародних, державних і регіональних організацій, органів влади, що займаються питаннями розвитку теоретичних і практичних аспектів економіки та інтелектуальної власності. Збірник призначений для науковців, фахівців, які вивчають і досліджують економічні процеси, викладачів, аспірантів, студентів.
Збірник зареєстровано як засіб друкованих медіа. Рішення № 1821 Національної ради України з телебачення та рідіомовлення від 21.12.2023 (Протокол № 31)
Адреса:
пр. Дмитра Яворницького, 19,
корпус 12, кабінет 314
ДВНЗ «ПДТУ»
м.Дніпро
49005
E-mail: vestnik.pstu@gmail.com
Телефони для довідок:
098258 94 47 Капранова Лариса Григорівна, заступник головного редактора
https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=tb46RAoAAAAJ&view_op=list_works&authuser=7
https://portal.issn.org/resource/ISSN/2225-6725#
Анонси
ЩОДО ВИМОГ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРУ СТАТТІ
ФОРМУВАННЯ ВИПУСКУ № 35, 2018
Наказ МОН України
Поточний номер
Статті
-
Аудит інформаційної безпеки
У статті визначено, що аудит інформаційної безпеки спрямований на виявлення та оцінку потенційних проблем і вразливостей у роботі інформаційних систем підприємства. Досліджено сутність та масштаби різних видів аудиту інформаційної безпеки підприємств. Запропоновано послідовність проведення аудиту інформаційної безпеки з виділенням його етапів, кожен з яких спрямований на забезпечення захисту інформаційної системи підприємства від несанкціонованого доступу при збереженні безперервності бізнесу.
-
ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДОВГОСТРОКОВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ СТРАТЕГІЙ НА ВАЛЮТНИХ ТА ФОНДОВИХ РИНКАХ
Статтю присвячено актуальній науково-практичній задачі визначення оптимальних стратегій довгострокового інвестування на валютних і фондових ринках. У статті на основі фактичних даних про рух біржових курсів індексних та специфічних фінансових інструментів визначено оптимальні параметри довгострокової стратегії “buy and hold”, а також референсних стратегій. На основі історичних даних здійснено перевірку доходності таких інвестиційних інструментів, як криптовалюти, акції, фондові індекси, банківські депозити. В статті використано загальнодоступні джерела даних. Результати дослідження можуть бути використані для формування інвестиційних стратегій на зростаючих фінансових ринках.