АТАРАКСІЯ ЯК ГАРМОНІЙНА ВКОРІНЕНІСТЬ БУТТЯ ДУХУ В ПОВСЯКДЕННОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2014.138086Ключові слова:
антропософія, атараксія, гармонія, евритмія, екзистенціяАнотація
У статті доведено, що художньо-практична діяльність Р. Штейнера, який поклав початок духовній науці "антропософія" і новому виду мистецтва "евритмія", є спробою вирішення проблем, поставлених епохою, і ланкою європейської ідеалістичної традиції, що спирається на філософію стоїцизму й підтримує його естетичні цінності, зокрема атараксію – як стан гармонії, міри й евритмії зі світом.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.