ТЕНДЕНЦІЇ ІНТЕРВАЛЬНОГО АНАЛІЗУ ОРНАМЕНТАЛЬНО-ОБРАЗОТВОРЧИХ ВИДІВ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА ХАНСЬКОЇ ЕПОХИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2015.138338Ключові слова:
інтервальний аналіз, кримськотатарський образотворчий орнамент, інтервал абстракції, точка відліку, плюралізм істин, орнаментальні мотиви, художня культура Кримського ханстваАнотація
У статті здійснюється аналіз кримськотатарського орнаментально-образотворчого мистецтва ханського періоду за допомогою методології інтервального аналізу. В результаті аналізу і узагальнення низки досліджень, присвячених проблемі генезису і функціонування різних варіантів кримськотатарських орнаментів у окремих видах прикладного мистецтва, автор статті простежує і виявляє характерні їх особливості.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.