РЕЦЕНЗІЯ на монографію Ян Ірини Миколаївни «Соціосфера українського музично-драматичного театру останньої третини ХІХ – початку ХХ століття»
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2018.147631Ключові слова:
Соціосфера, український музично-драматичний театр, код етнічної свідомостіАнотація
Рецензована монографія І. М. Ян розкриває актуальні для вітчизняної культурно-мистецької проблематики питання вивчення та збереження національної історико-культурної спадщини, яка є ключовим елементом розвитку національної свідомості, впливовим чинником утвердження об’єднавчих духовних цінностей та пріоритетів у суспільстві. Український музично-драматичний театр завжди був важливою складовою національної історико-культурної спадщини, виразником коду етнічної свідомості, джерелом збереження традицій української нації, а концептуальне опрацювання специфіки його розвитку виступає одним із пріоритетних напрямків сучасного мистецтвознавства.
Посилання
Ян І. М. Соціосфера українського музично-драматичного театру останньої третини ХІХ – поча-тку ХХ століття : монографія. Київ : НАКККіМ, 2017. 284 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.