РЕЦЕНЗІЯ на комплекс робіт "Теоретико-методологічна розробка та практичне впровадження ефективних технологій навчання виховання культурно-мистецької сфери", підготовлений колективом Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв і висунутий н
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2018.162803Ключові слова:
рецензія, ефективні технології навчання, виховання культурно-мистецької сфериАнотація
Рецензований комплекс робіт "Теоретико-методологічна розробка та практичне впровадження ефективнихтехнологійнавчанняівихованнякультурно -мистецькоїсфери",представленийназдобуття Державної премії України в галузі освіти в номінації "Наукові досягнення в галузі освіти", – це систем-но підібрані монографії, підручники, методичні накопичення в площині культурознавства й мистецтво-знавства. Він охоплює як високотеоретичні узагальнення, представлені працями доктора, професора В.Д.Шульгіної, так і методичну конкретику описів занять з фахових дисциплін мистецтвознавчого та педа-гогічного кола (матеріали професора Н.Д.Бєлявіної, доцентів Н.В. Вовкуна, В. І. Грищенко, С.В. Прищенко, Є.А. Антоновича, Н.М.Корисько, С.В.Шалапи) на рівні вищої і середньої школи у відповідних навчаль-нихзакладах.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.