ФОЛЬКЛОРНО-ДЖАЗОВИЙ НАПРЯМ У КОНКУРСНО-ФЕСТИВАЛЬНОМУ РУСІ АКОРДЕОННО-БАЯННОГО МИСТЕЦТВА ПЕРШОЇ ЧВЕРТІ ХХІ СТОЛІТТЯ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2024.308411Анотація
Мета роботи – дослідити динаміку фольклорно-джазового напряму у конкурсно-фестивального русі акордеонно-баянного мистецтва першої чверті ХХІ століття та визначити перспективні шляхи розвитку фольклору та джазу у сучасному музичному контенті. Методологія дослідження ґрунтується на використанні музикознавчого, порівняльного, хронологічного та системного методів, що дозволило проаналізувати культурно-мистецькі траєкторії фольклорно-джазового напряму у конкурсах та фестивалях акордеонно-баянного мистецтва першої чверті ХХІ століття. Наукова новизна. Уперше здійснено наукову розвідку конкурсно-фестивального руху на власному практичному прикладі, а саме участі у міжнародних конкурсах та фестивалях першої чверті ХХІ століття; розглянуто значущість артистичного наповнення конкурсно-фестивального середовища на виконавську та композиторську творчість учасників мистецького олімпу; запропоновано нові актуальні ідеї що до розщирення творчих горизонтів виконавської та композиторської майстерності у мікшуванні та синтезі фольклору та джазу. Висновки. Глобальне сприйняття фольклорно-джазового напряму у конкурсно-фестивальному русі акордеонно-баянного мистецтва першої чверті ХХІ століття підкреслює нашу думку про те, що величезний спектр музичного розмаїття дозволяє знаходити нові творчі рішення, робити сучасні інтерпретаційні різностильові розвідки шляхом створення авторського контенту, впровадження революційних сучасних стильових інновацій в аранжуванні та гармонізації, експериментувати та поєднувати новітні ідейні рішення в удосконаленні інструментарію та введені нових технічних стандартів якості при виготовленні та оновленні інструментів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.