ВПЛИВ ЗАХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИХ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ПРОЦЕСІВ НА РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2014.137989Ключові слова:
українська культура, Галицько-Волинська держава, культурні традиції, західноєвропейський соціокультурний простір, Галицько-Волинський літописАнотація
У статті висвітлюється взаємовплив західноєвропейських та української культур в добу Галицько-Волинської держави ХІІІ-ХІV століть. Простежується процес формування особливої Галицько-Волинської культури, що успадкувала традиції й увібрала новації сусідніх держав, набула особливих рис в мистецтві, архітектурі, усній та письмовій народній творчості. Автор стверджує, що культура Галицько-Волинської держави довела свою життєздатність, виявляла власні творчі імпульси, що, в свою чергу, збагатили всю тогочасну європейську культуру.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.