ДИВЕРСИФІКАЦІЯ НАПРЯМІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЯК РЕСУРС РОЗВИТКУ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ МІСЦЕВИХ ГРОМАД
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2024.302039Анотація
Метою роботи є дослідження та обґрунтування напрямів туристичної діяльності, наповнення новими формами і новим розумінням видів туризму, які мають потенціал для розвитку соціокультурної сфери місцевих громад. Методологію дослідження склали принципи комплексу загальнонаукових методів і підходів, зокрема соцiокультурнoгo і полісистемнoгo аналiзу, систематизації матеріалів і узагальнення, що дають можливість виявити ресурси взаємодії туристичної та соціокультурної сфер для розвитку локальної й регіональної туристичної діяльності. Наукова новизна дослідження полягає у розширенні уявлень про перспективи диверсифікації напрямів туристичної діяльності в об’єднаних територіальних громадах, розбудови туристичних маршрутів і дестинацій, як різновидів соціокультурного простору, зміну підходів до оцінки природної та матеріальної й нематеріальної культурної спадщини кожного з регіонів нашої країни. Висновки. Виявлення пріоритетів інноваційної туристичної й соціокультурної діяльності на споживчому ринку регіональних туристичних продуктів, сприяє появі нових туристично-рекреаційних об’єктів, що підкреслюють локальну ідентичність; оптимізації процесів залучення широких верств населення до співпраці з різними культурними спільнотами; виробленню стратегій, пов'язаних з довгостроковим прогнозуванням розвитку територій об’єднаних територіальних громад.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.