ВПЛИВ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА КРЕАТИВНИЙ ПРОЦЕС У СФЕРІ ЗВУКОРЕЖИСЕРСЬКОГО МИСТЕЦТВА ТА САУНДПРОДЮСУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2024.308438Анотація
Мета роботи – розглянути процес впливу сучасних технологій на креативний процес у звукорежисерському мистецтві та саундпродюсуванні. Методологія дослідження полягає в застосуванні низки підходів, а саме: систематичний огляд літератури, визначення ключових понять, аналіз впливу технологій, збір та аналіз даних, формулювання висновків та обговорення, а також надання пропозицій та рекомендацій. Наукова новизна полягає в розширенні розуміння впливу технологій на звукорежисерське мистецтво та саунд-продюсування, їх значному внеску у трансформацію аудіального простору, розкриття нових творчих можливостей та модифікацію споживчого сприйняття музики. Висновки дослідження підтверджують, що сучасні технології мають значний вплив на креативний процес у звукорежисерському мистецтві та саунд-продюсуванні. Використання новітніх інструментів та програмного забезпечення дає можливість артистам виражати свою індивідуальність та створювати унікальні музичні образи.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.