Міжнародна економічна політика

Журнал "Міжнародна економічна політика" заснований Київським національним економічним університетом у 2003 році. Його спільно випускали та підтримували Київський національний економічний університет (Україна) і Центр торгової політики та права при Карлтонському й Оттавському університетах (Канада). Наразі, журнал видається самоврядним (автономним) дослідницьким ВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

Основними цілями журналу є сприяння прогресу знань у галузі міжнародної економічної політики в колах науковців і практиків не лише України, а й інших країн світу та сприяння обміну ідеями та розвитку діалогу щодо міжнародних торговельно-економічних питань. Журнал намагається досягти цих цілей шляхом забезпечення форуму для публікації результатів досліджень науковців і практиків з усього світу.

Редколегією журналу приймаються статті, пов'язані з питаннями торгівлі, інвестицій та менеджменту в Україні чи інших країнах з перехідною економікою, а також на теми фінансової стабільності, економічних реформ, співробітництва, права, політекономії, міжнародних фінансових організацій, іншими питаннями, які доводиться вирішувати розвинутим країнами, країнам з перехідною економікою та країнам, що розвиваються. Насамперед, розглядаються статті, що мають практичне значення для державних діячів, науковців та інших професіоналів, які працюють у сфері зовнішньоекономічної політики. Кінцевого терміну подання робіт немає: статті приймаються постійно.

Усі статті проходять процедуру анонімного рецензування та відбору за участю науковців і професіоналів-практиків з України та країн Західної Європи.

Журнал є цінним джерелом інформації для практиків і науковців у галузі міжнародної економіки та права, оскільки сприяє обміну знаннями, результатами досліджень й ідеями у цій сфері.

Редакційна колегія журналу висловлює вдячність Центру торгової політики та права (ЦТПП) та Канадському агентству міжнародного розвитку (CIDA) за сприяння та підтримку.


№ 1(22) (2015)

Зміст

Статті

Процеси бюджетної консолідації в європейському союзі
Анатолій Поручник, Аліна Кулай 5-26
Формування та розвиток корпоративного потенціалу високотехнологічного експорту PDF
Євген Панченко, Микола Войчак 27-53
Глобальні форми та механізми транснаціоналізації ринку об'єктів інтелектуальної власності PDF
Ярослава Столярчук, Олексій Бєлєнький, Вікторія Столярчук 54-73
Процес створення фіскального союзу країн ЄС PDF
Олександр Шаров 74-99
Регіональна економічна інтеграція у Великій Східній Азії: детермінанти та бар’єри PDF
Володимир Король, Оксана Небильцова 100-122
Університети в глобальній економіці знань: еклектична парадигма PDF
Денис Ільницький 123-154
Макроекономічні ефекти міжнародної регіональної економічної інтеграції: світова практика та виклики для України PDF
Наталія Федірко, Анастасія Константінова 155-179