Роль вчителя історії у формуванні любові до батьківщини в характері учнів у державній старшій школі 4, Кайрату, Амбон
DOI:
https://doi.org/10.15587/2519-4984.2020.218066Ключові слова:
любов до Батьківщини в характері, предмет історія, зусилля вчителяАнотація
Мета цього дослідження прояснити, які зусилля докладають вчителі історії державної старшої школи 4 Кайрату (Амбон) для формування любові до Батьківщини в характері учнів через навчання історії з використанням якісного підходу. Джерело даних дослідження включає первинні та вторинні. Підчас збору даних було використано спостереження, ітерв’ю, опитування та документація. Дані дослідження аналізувалися в чотири етапи, що включали: 1) збір даних, 2) скорочення, 3) презентацію, 4) ухвалення рішення. Результат дослідження свідчить про три аспекти діяльності вчителя історії задля формування любові до Батьківщини в характері учнів. Ці аспекти включають: дисциплінарний, релігійний та академічний. Дисциплінарний аспект передбачає контроль відвідування учнями церемонії прапору та проблему запізнень на уроки. Релігійний аспект стосується запровадження шкільних молитов, академічний аспект передбачає участь вчителя в академічних проблеміх учнів, таких як невідвідування занять, паління поблизу школи, неповага учнів до вчителів, інших учнів і таке інше
Посилання
- Aman, M. P. (2011). Model Evaluasi Pembelajaran Sejarah. Yogyakarta: Ombak, 160.
- Desain Induk Pendidikan Karakter (2010). Kementrian Pendidikan Nasional. Jakarta: Kemendiknas.
- Lickona, T. (1991). Educating for character: how our school can teach respect and responsibility. New York, Toronto, London, Sydney, Aucland: Bantam, 496.
- Marianto, H. D. (2002). Pendidikan karakter: Paradigma baru dalam pembentukan manusia berkualitas (character education: new paradigma to human capacity building).
- Ma’mur, A. J. (2012). Buku panduan internalisasi pendidikan karakter di sekolah. Yogyakarta: DIVA Press, 203.
- Usman, M. U. (2002). Menjadi Guru Profesional. Bandung: PT. Remaja Rosdakarya, 154.
- Syatra, N. Y. (2013). Desain Relasi Afektif Guru Dan Murid. Yogyakarta: Buku Biru, 180.
- Mulyasa, E. (2009). Praktik Penelitian Tindakan Kelas. Bandung: Rosda Karya.
- Latuheru, D. (2020). Hasil wawancara Pribadi. SMA Negeri 4 Kairatu.
- Pesulima, M. (2020). Hasil Wawancara Pribadi. MA Negeri 4 Kairatu.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Rostin Talapessy
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.