Згода учасників дослідження
Якщо авторські рукописи потенційно можуть містити інформацію, що є продуктом соціальних чи інших опитувань, які мають на меті виявити думку опитуваної аудиторії, окремих фізичних осіб або організацій, на таку інформацію автором мають бути отримані відповідні дозволи. Розкриття цієї інформації в рукописах має будуватися на засадах нерозголошення конфіденційних та особистих даних, що базуються на Законах України "Про захист персональних даних" або інших законодавчих директивах щодо авторів не з території України.
У процесі проведення досліджень учасники опитування мають бути повністю поінформовані про мету досліджень та форми представлення його результатів, а також про те, чи є потенційні ризики, пов'язані з публікацією.
Редакція слідкує за тим, щоб усі заяви, зроблені автором на основі проведених опитувань, були обґрунтованими та не містили негативних та емоційних висловлювань чи тверджень, не мали елементів дискредитації окремих осіб чи організацій. Якщо такі факти будуть виявлені, редакція може запросити автора змінити текст або відхилити рукопис. Якщо у редакторів виникають сумніви щодо наявності згоди, або в тому, що дослідження може мати наклепницький характер або розкриє конфіденційну інформацію, вони можуть зажадати від автора письмове підтвердження згоди. Без такого підтвердження рукопис не пускається у роботу.
Якщо такі факти виявлені після опублікування статті, редакція застосовує заходи, передбачені політикою відкликання.