Процес рецензування

Редакція журналу практикує подвійне сліпе рецензування. Цей процес передбачає наступне:

  1. Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.
  2. Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.
  3. Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.

Перш ніж надіслати статтю, ознайомтесь з вимогами, за якими оцінюють Вашу статтю наші рецензенти, та перевірте, чи відповідає Ваша робота вимогам

 

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Термін виконання подвійного сліпого рецензування 2-6 місяців

Рецензенти мають утримуватись від завантаження рукописів у програмне забезпечення LLM або використання інших технологій LLM, яке може привести до порушення конфіденційності.

Щодо рецензентів редакція просить підтверджувати відсутність конфлікту інтересів на етапі відбору рукописів на рецензію або в момент отримання рецензентом рукопису. Якщо такий конфлікт виявлено на етапі рецензування, рецензент зобов'язаний повідомити про це редакцію та відмовитися від рецензування даного рукопису. Редакція в такій ситуації орієнтується на рекомендації, наданих у вигляді схем від COPE, членом якого є видавництво ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР»: «Undisclosed conflict of interest in a submitted manuscript» та «Undisclosed conflict of interest in a published article».